تبلیغات
دنبال کننده خبرها - نشست مطبوعاتی پیشکسوتان و هنرمندان برگزار شد
دنبال کننده خبرها
شنبه 21 آبان 1390

نشست مطبوعاتی پیشکسوتان و هنرمندان برگزار شد

شنبه 21 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

نشست مطبوعاتی پیشکسوتان و هنرمندان برگزار شد

خبرگزاری فارس: نشست خبری کمیته پیشکسوتان فوتبال به همراه هنرمندان برای بازی دوستانه با لهستان برگزار شد.

خبرگزاری فارس: نشست مطبوعاتی پیشکسوتان و هنرمندان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست مطبوعاتی مدیرعامل باشگاه هنرمندان، دبیر کمیته پیشکسوتان و رئیس روابط بین الملل لهستان صبح امروز برگزار شد.

این نشست با حضور فرامرز ظلی دبیر کمیته پیشکسوتان، گودرز حبیبی مربی تیم پیشکسوتان، حسین یاریار مدیرعامل باشگاه هنرمندان، اصغر همت کاپیتان تیم هنرمندان،امیر نوری بازیکن تیم هنرمندان،خادم-مسئول کمیته فرهنگی باشگاه هنرمندان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم ملی لهستان و مسئول روابط بین الملل در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

فرامرز ظلی دبیر کمیته پیشکسوتان ضمن خوش آمد گویی به اعضای حاضر در نشست گفت: خوشحالیم که میزبانی این دوره از بازی ها بر عهده ایران است و از باشگاه هنرمندان تشکر می کنم که تلاش خود را برای برگزاری دو دیدار دوستانه و خیریه به کار برده است. تلاش برای دیدارهای خیریه کار بسیار ارزشمندی است که باشگاه هنرمندان انجام می دهد که معتقدم هدف از برگزاری این بازی‌های خیریه کاشتن گل عاطفه ،مودت و دوستی است.

حسین یاریار مدیر عامل باشگاه هنرمندان در این نشست گفت: پس از رایزنی و همکاری های فراوان توانستیم دو دیدار دوستانه و خیریه را با تیم ملی پیشکسوتان لهستان برگزار کنیم .فردا در حالی دیدار هنرمندان و لهستان برگزار می شود که امیر نوری به عنوان جوان‌ترین بازیکن و اصغر همت به عنوان پیشکسوت هنرمندان به مصاف بازیکنانی می رود که مدال های المپیک و جهانی را در کارنامه خود دارند. تا کنون باشگاه هنرمندان 422 بازی انسان دوستانه و خیریه برای بچه های بی سرپست و معلول طی 10 سال اخیر برگزار کرده است .در واقع 150 کودک در انتظار برگزاری این دیدار هستند.

وی افزود: با هدف اینکه بازی‌های خیریه ،جهانی شود و نگاه ورزش،هنر و انسان دوستی در سراسر دنیا فرهنگ سازی شود؛ دیدارهای مختلفی را برگزار می‌کنیم.در همین راستا قصد داریم تا اولین دوره از رقابت های بین المللی با حضور کشورهای مختلف را سال آینده برگزار کنیم تا با نگاه به انسانیت و کمک به انسان های محروم، شرایط مناسبی را فراهم آوریم.

اصغر همت کاپیتان تیم هنرمندان در ادامه جلسه گفت: دیدارهای پیش رو ،مطمئنا یکی از جذاب ترین و پرخاطره ترین بازی هایی خواهد بود که در اذهان ثبت خواهد شد.بازی تیم ملی لهستان با تیم ملی پیشکسوتان و همچنین تیم هنرمندان ایران دیداری جذاب خواهد بود و امیدوارم که شاهد حضور چشم گیر تماشاگران در این بازی ها باشیم.

وی افزود: تیم هنرمندان تیمی سمبلیک است که کمک به هم نوعان را در سرلوحه کار خود قرار داده است که امیدوار هستیم با کمک از سوی تمامی آحاد جامعه به هدف خود که کمک به کودکان بی سرپرست و معلول است، برسیم.

رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون لهستان نیز در این نشست ضمن تشکر از باشگاه هنرمندان به خاطر دعوتش از تیم ملی لهستان گفت:خوشحالم که ایران را از نزدیک دیدم.کمیته فرهنگی باشگاه هنرمندان روز گذشته بازدید از اماکن تاریخی را در نظر گرفته بود که متعقدم ایران از بهترین بناهای تاریخی بهره می برد. امیدوارم تا در دو دیدار پیش رو شاهد بازی های جذاب و زیبایی باشیم. نتیجه برای ما مهم نیست و بازی جوانمردانه و خیریه برای ما بسیار ارزش و اهمیت بیشتری دارد.
انتهای پیام/آمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900821000904