تبلیغات
دنبال کننده خبرها - فوتبالیست‌های قمی به تیم ملی نونهالان دعوت شدند
دنبال کننده خبرها
جمعه 13 مرداد 1391

فوتبالیست‌های قمی به تیم ملی نونهالان دعوت شدند

جمعه 13 مرداد 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مسئول کمیته جوانان و استعدادهای هیئت فوتبال استان قم:
فوتبالیست‌های قمی به تیم ملی نونهالان دعوت شدند

خبرگزاری فارس: مسئول کمیته جوانان و استعدادهای هیئت فوتبال استان قم از دعوت ۲ فوتبالیست‌ آینده‌دار قمی به تیم ملی نونهالان کشورمان خبر داد.

خبرگزاری فارس: فوتبالیست‌های قمی به تیم ملی نونهالان دعوت شدند

مهدی رضایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: درست است که امروزه ورزش کاملاً علمی شده، اما استفاده از فنون علمی در کنار تجربه پیشکسوتان می‌تواند مسیر روشنی را در راستای موفقیت در میادین و عرصه‌های مختلف ورزشی پیش روی جوانان جامعه قرار دهد.

وی تأکید کرد: در این بین سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه وظیفه متوالیان و دستگاه ورزش است و از این به بعد در نظر داریم نگاهی ویژه به استعدادهای نهفته در رده‌‌های سنی پایه فوتبال استان قم داشته باشیم تا فوتبال مسیر پیشرفت خود را ادامه بدهد.

مسئول کمیته جوانان و استعدادهای هیئت فوتبال استان قم با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات فوتبال رده‌های سنی پایه فوتبال در قم، اظهار کرد: فوتبال قم در سال‌های نه چندان دور در سطح کشور دارای اعتبار خاصی بود و بعد از گذراندن دوران رکود، در حال حاضر با حضور تیم صبا فرصت مناسبی است که بار دیگر در مسیر توسعه فوتبال قم گام‌های مثبتی برداشته شود.

وی با اشاره به نقش موثر صبا در تحول فوتبال قم ابراز کرد: از اینکه صبا از همان آغاز حضور در قم توانست در سه جام مختلف حضوری موفق داشته باشد اعتماد به نفس زیادی بین نوجوانان و جوانان قمی به وجود آمد تا به شوق حضور در تیم‌های رده‌های سنی مختلف صبا تواناییی خود را نشان دهند.

رضایی‌نژاد در ادامه از دعوت ۲ بازیکن نونهال قمی به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان خبر داد و خاطرنشان کرد: حمید رضا نانکلی و عباس بخشی ۲ بازیکن نونهال مستعد و آینده دار قمی هستند که به اردوی تیم ملی زیر 12 سال دعوت شده‌اند.

وی یادآور شد: بر اساس اعلام برنامه از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان، ۲ فوتبالیست آینده‌دار قمی به همراه سایر نفرات دعوت شده از استان‌های مختلف از امروز تا یکشنبه پانزدهم مرداد ماه در اردوی تیم ملی که به میزبانی هیئت فوتبال استان خراسان جنوبی و در شهر بیرجند برگزار می شود، حضور خواهند یافت.