دنبال کننده خبرها
دوشنبه 7 فروردین 1391

راه‌اندازی رشته هوافضا در دانشگاه جهرم

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس دانشگاه جهرم خبر داد
راه‌اندازی رشته هوافضا در دانشگاه جهرم

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه جهرم گفت: در آینده نزدیک رشته هوافضا و مهندسی پتروشیمی در دانشگاه جهرم راه‌اندازی می شو‌د.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی رشته هوافضا در دانشگاه جهرم

بهرام شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: با ارتقا یافتن مجتمع آموزش عالی جهرم به دانشگاه چند رشته جدید نیز به رشته‌های این دانشگاه اضافه شد که امسال نیز در صدد افزایش رشته‌ها هستیم.

وی با بیان توسعه فضای آموزشی در دانشگاه جهرم افزود: تکمیل و جذب اعضای هیئت علمی، انتقال چند دانشکده به ساختمان جدید و ارتقا بورسیه و هیئت علمی دانشگاه جهرم به 40 نفر از جمله اقدامات این دانشگاه بوده است.

رئیس دانشگاه جهرم همچنین ایجاد دانشکده کشاورزی، سلف سرویس مرکزی، ساختمان اداری، کلاس‌ها و کتابخانه مرکزی را از طرح‌های در دست اقدام این دانشگاه دانست و ابراز داشت: با پیگیری‌های انجام شده در زمینه طرح‌های زیربنایی دانشگاه امیدواریم که به زودی و با بر طرف شدن مشکل آب، برق، گاز و مخابرات این دانشگاه به ساختمان و پردیس جدید آن منتقل شود.

وی با اشاره به ساماندهی پرسنل و نیروهای جذب شده دانشگاه جهرم نیز گفت: به خاطر حجم بالای نیروها در دانشگاه جهرم این امر در سال جدید انجام نمی‌شود و سعی شده است تا در آینده برای جذب پرسنل از هیچ مقررات و اصولی دریغ نشود.

بهرامی با بیان اینکه در تلاشیم که تا پایان امسال نزدیک به 100 عضو هیئت علمی در دانشگاه جهرم جذب کنیم خاطرنشان کرد: برآنیم تا رشته‌های هوافضا و مهندسی پتروشیمی را به مجموعه رشته‌های دانشگاه اضافه کنیم.

وی تعداد دانشجو در این دانشگاه را یک‌هزار و 800 نفر عنوان کرد و بیان داشت: در حال حاضر تعداد رشته‌های دانشگاه جهرم 15 رشته بوده که تعداد قابل توجهی مقالات علمی توسط اساتید و دانشجویان این دانشگاه در سال 90 چاپ و منتشر شده است.

رئیس دانشگاه جهرم از انتخاب یکی از دانشجویان این دانشگاه به عنوان دانشجوی برتر خبر داد و گفت: از این دانشجوی رشته تربیت بدنی توسط ریاست جمهوری تقدیر شد.

انتهای پیام/خ۲۰

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic