دنبال کننده خبرها
دوشنبه 7 فروردین 1391

کاهش جرم در مازندران

دوشنبه 7 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

جانشین فرمانده انتظامی مازندران خبر داد
کاهش جرم در مازندران

خبرگزاری فارس: جانشین فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد: کاهش وقوع جرم را در استان شاهد هستیم.

خبرگزاری فارس: کاهش جرم در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، روح‌الامین قاسمی صبح امروز در حاشیه نشست اجرایی ستاد تسهیلات سفر مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حساسیت‌های مردم استان اجازه نمی‌دهد که بی بند و باری در استان شکل گیرد، تصریح کرد: اندک افرادی که تفکر می‌کنند می‌توانند از این فضا سوءاستفاده کنند باید بدانند در مازندران از این خبرها نیست چراکه مازندران استان شهیدپرور و ولایت‌مدار است.

وی اعلام کرد: بیش از 12 هزار نیرو برای ایام تعطیلات در استان مستقر کردیم.

قاسمی با اشاره به اینکه تامین امنیت مسافران، شهروندان و روان‌سازی ترافیک جزو برنامه‌های فرماندهی انتظامی مازندران است، گفت: مازندران دارای امنیت پایدار است و به لحاظ اقلیم خاص، مسافران زیادی را جذب می‌کند.

قاسمی با بیان اینکه 100 چادر نوروزی در سطح استان دائر کردیم، بیان کرد: با استقرار قرارگاه نوروزی در سطح شهر، فرماندهی انتظامی را به دل مردم آورده و تماس مردم با فرماندهی انتظامی را آسان کردیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت زیرساخت در جاده‌ها و شهرها پاسخگوی این میزان از حجم مسافر نیست، تصریح کرد: باید به کمک نیروی انسانی بتوانیم خدمات‌رسانی کنیم.

قاسمی با بیان اینکه کاهش وقوع جرم را در استان شاهد هستیم، متذکر شد: 200 هزار همیار پلیس و 40 هزار فرهنگ‌یار پلیس با ما همکاری می‌کنند و تعداد گشت‌ها را مضاعف کرده‌ایم تا امنیت برقرار باشد.

وی با اشاره به اینکه کشفیات قابل توجهی در مواد مخدر داشتیم، ادامه داد: تمام فعالیت‌های انتظامی را در جای خود پیگیری می‌کنیم.

قاسمی با بیان اینکه در قیاس با سال گذشته در تمام ابعاد، کاهش جرائم را شاهد هستیم، تصریح کرد: توجه و هوشیاری مردم سبب کاهش جرایم شده است.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران اطلاع‌رسانی از مولفه‌ای موثر در پیشگیری از وقوع جرم است، ادامه داد: زورگیری، کیف‌قاپی و سرقت مسلحانه موجب ناامنی می‌شود که در مازندران از این موارد نداریم.

وی با اشاره به اینکه حساسیت‌های مردم استان اجازه نمی‌دهد که بی بند و باری در استان شکل گیرد، تصریح کرد: اندک افرادی که تفکر می‌کنند می‌توانند از این فضا سوءاستفاده کنند باید بدانند در مازندران از این خبرها نیست چراکه مازندران استان شهیدپرور و ولایت‌مدار است.

انتهای پیام/آ20


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic