تبلیغات
دنبال کننده خبرها - افتتاح سالن 6 هزار نفری نقش جهان در اردیبهشت ماه
دنبال کننده خبرها
یکشنبه 6 فروردین 1391

افتتاح سالن 6 هزار نفری نقش جهان در اردیبهشت ماه

یکشنبه 6 فروردین 1391

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان خبر داد
افتتاح سالن 6 هزار نفری نقش جهان در اردیبهشت ماه

خبرگزاری فارس: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان گفت: در اردیبهشت‌ ماه سال جاری سالن 6 هزار نفری ورزشگاه نقش جهان به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری فارس: افتتاح سالن 6 هزار نفری نقش جهان در اردیبهشت ماه

احمد جمشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: ورزشگاه 6 هزار نفری نقش جهان قرار بود در آخرین سفر رئیس‌جمهور به بهره‌برداری برسد که با لغو این سفر بهره‌برداری نیز به سرانجام نرسید.

وی با اشاره‌ به بهره‌برداری از دو سالن ورزشی در دو نقطه از اصفهان کرد و بیان داشت: این دو سالن چندمنظوره ورزشی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع زیربنا در محلات بهرام آباد و محمود‌آباد مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان تاکید کرد: برای ساخت دو سالن ورزشی محلات اصفهان از اعتبارات ملی 200 میلیون تومانی استفاده و زمان آن نیز اردیبهشت‌ماه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از دیگر اقدامات اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان بهره‌برداری از پنج سالن روستایی شهرستان‌های اصفهان به نام‌های زفره (از توابع بخش کوهپایه)، گورت، دستجرد ( از توابع بخش جرقویه علیا)، پیکان از توابع بخش جرقویه سفلا) و جندان (از توابع ورزنه) است.

جمشیدی در مورد استخر ساحل خیابان جی اظهار داشت: این استخر پس از یک سال بازسازی در فروردین ماه سال جاری مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد.بازسازی استخر ساحل 350 میلیون تومان هزینه در بر داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان آینده ورزش شهرستان اصفهان را بسیار روشن ارزیابی کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های دقیق و حساب شده اهداف ورزشی سال 1391 شهرستان اصفهان را پیش می‌بریم.

انتهای پیام/خ۲۰