تبلیغات
دنبال کننده خبرها - آماده‌باش کامل نیروهای آبرسانی مازندران تا 20 فروردین
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 29 اسفند 1390

آماده‌باش کامل نیروهای آبرسانی مازندران تا 20 فروردین

دوشنبه 29 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران:
آماده‌باش کامل نیروهای آبرسانی مازندران تا 20 فروردین

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران از آماده‌باش کامل نیروهای مرتبط با آبرسانی در ستاد و مناطق از 25 اسفند ماه جاری تا 20 فروردین سال 91 خبر داد.

خبرگزاری فارس: آماده‌باش کامل نیروهای آبرسانی مازندران تا 20 فروردین

تقی حسین‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: با اقدامات صورت گرفته و برقراری کشیک‌های شبانه‌روزی، تمهیدات لازمی از سوی این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران نوروزی در نظر گرفته شد.

وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران در آستانه ایام تعطیلات نوروزی با بسیج امکانات و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم آماده ارایه خدمات است.

حسین‌زاده با اشاره به اینکه هدف از ایجاد کشیک‌های آبرسانی در تعطیلات عید، تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هموطنان و جلوگیری از هرگونه اتفاقات در سطح شبکه‌های آبرسانی است، ادامه داد: در تمام شهرستان‌ها اکیپ رفع حوادث تجهیز شده و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی درباره آبرسانی به مردم و مسافران هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران تصریح کرد: آب و فاضلاب مازندران با تشکیل ستاد بحران در تمام مناطق تحت پوشش به استقبال نوروز می‌رود.

وی از آماده‌باش کامل نیروهای مرتبط با آبرسانی در ستاد و مناطق از 25 اسفندماه سال جاری تا بیستم فروردین سال 91 خبر داد و گفت: آمادگی تمام تجهیزات مورد نیاز برای رفع اتفاقات شامل لوله، اتصالات، ابزار فنی، بازدید دوره‌ای از تمام تاسیسات بر اساس سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و تهیه و یا تعمیر الکترو پمپ‌های ذخیره مورد نیاز چاه‌ها از جمله فعالیت‌های این شرکت در ایام تعطیلات سال نو است.

حسین‌زاده بیان داشت: با توجه به برنامه‌‌ریزی‌های به عمل آمده، در تعطیلات عید امسال نیروهای اتفاقات و اکیپ‌های بهره برداری منسجم‌تر و مجهزتر از سال‌های گذشته کار آبرسانی و تامین آب را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: نیروهای این شرکت همسو با اهداف و برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی استان مازندران می‌کوشند تا  گام‌های خوبی را برای خدمت رسانی به موقع برداشته و نقش موثری ایفا کنند.

انتهای پیام/غ20