تبلیغات
دنبال کننده خبرها - فعالیت‌ 50 اکیپ راهداری در راه‌های هرمزگان
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 29 اسفند 1390

فعالیت‌ 50 اکیپ راهداری در راه‌های هرمزگان

دوشنبه 29 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

معاون راه و ترابری هرمزگان خبر داد
فعالیت‌ 50 اکیپ راهداری در راه‌های هرمزگان

خبرگزاری فارس: معاون راه‌سازی راه و ترابری هرمزگان با بیان اینکه راهداران این اداره‌کل از آمادگی کامل برای تأمین ایمنی جاده‌ها برخوردار هستند، از فعالیت 50 اکیپ راهداری در تعطیلات نوروزی در جاده‌های این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت‌ 50 اکیپ راهداری در راه‌های هرمزگان

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس علی علیزاده پیش از ظهر امروز در نشست شورای راهداری هرمزگان که با حضور معاونان و رؤسای ستادی ادارات راه و ترابری این استان برگزار شد، ‌با بیان اینکه محورهای مواصلاتی استان طی روزهای نوروز و حتی روزهای قبل از این عید ملی با ترافیک و تردد پرحجمی مواجه است، اظهار داشت: جاده‌های این استان هر ساله به ویژه در ایام نوروز پذیرای میلیون‌ها مسافر است و در همین راستاست که نقش راهداران در این استان نقشی کلیدی و اساسی در تأمین ایمنی و سلامت مسافران و گردشگران محسوب می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد طی روزهای آینده با تمهیدات اندیشیده شده و اعلام آمادگی دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان عبور و مرور و ترافیک به بهترین نحو ممکن و ایمنی بالا صورت بگیرد.

این مسئول با بیان اینکه تمهیدات لازم برای سفرهای نوروزی از سه ماه گذشته در هرمزگان آغاز شده است، گفت: راهداران در این استان از آمادگی کامل برای کمک به سفرهای ایمن برخوردارند.

وی افزود: گشت‌های راهداری در تمام محورهای استان به صورت فعال و شبانه‌روزی فعالیت خواهند داشت.

معاون راه‌سازی راه و ترابری هرمزگان گفت: در این ایام 30 اکیپ راهداری و 20 اکیپ پشتیبانی برای برقراری عبور و مرور ایمن و روانی ترافیک با همکاری پلیس‌راه استان همکاری دارند.

وی یادآور شد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد کامیون‌ها از 27 تا 29 اسفند و از 10 تا 13 فروردین سال 91 در محور بندرعباس سیرجان به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد غذایی ممنوع است.

هرمزگان و به ویژه شهرهای قشم و بندرعباس از شهرهای مقصد گردشگری در جنوب کشور طی ایام نوروز به شمار می‌روند.

محورهای سیرجان بندرعباس و لارستان بندرعباس از جمله محورهای پرتردد این استان در ایام نوروز به شمار می‌روند.

در کنار دو محور مذکور که در شمال هرمزگان قرار دارند، محورهای جاسک به بندرعباس و پارسیان به بندرعباس در شرق و غرب این استان نیز از تردد بالایی در ایام مذکور برخوردار می‌شوند.

انتهای پیام/ک10/ط4000