تبلیغات
دنبال کننده خبرها - فرهنگ‌های محلی در کنار فعالیت‌های اقتصادی باید فعال شود
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 29 اسفند 1390

فرهنگ‌های محلی در کنار فعالیت‌های اقتصادی باید فعال شود

دوشنبه 29 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس سازمان‌های مردم‌نهاد مازندران:
فرهنگ‌های محلی در کنار فعالیت‌های اقتصادی باید فعال شود

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان‌های مردم نهاد مازندران گفت: فرهنگ‌های بومی و محلی در کنار ارتقای فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی باید فعال شود.

خبرگزاری فارس: فرهنگ‌های محلی در کنار فعالیت‌های اقتصادی باید فعال شود

علی فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس مستقر در ستاد تسهیلات سفر استان مازندران با بیان اینکه سازمان مردم نهاد به صورت داوطلبانه عضو ستاد تسهیلات سفر مازندران است، اظهار داشت: در این ستاد هشت هدف عمده را که در راستای حفظ سلامت انسان‌ها و جلوگیری از تخریب محیط زیست است، پیگیری می‌کنم.

وی درباره هشت هدف عمده سازمان مردم نهاد خاطرنشان کرد: کاهش تصادفات، کاهش تلفات جاده‌ای و دریایی و پیگیری کاهش معضلات بهداشتی و زیست محیطی عمده‌ترین اهداف سازمان مردم‌نهاد است که در ستاد تسهیلات سفر مازندران پیگیری می‌شود.

عضو سازمان مردم‌نهاد مازندران دیگر برنامه سازمان مردم نهاد مازندران را پیگیری افزایش رضایت‌مندی مسافران و گردشگران، ترویج فرهنگ اسلامی، ایرانی و بومی مازندران برشمرد.

وی با اشاره به ظرفیت فرهنگی و اجتماعی در مازندران تاکید کرد: فرهنگ‌های بومی و محلی در کنار ارتقای فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی باید فعال شود.

عضو سازمان مردم‌نهاد مازندران تامین امنیت مسافران در طول ایام تعطیلات را دیگر دغدغه سازمان مردم‌نهاد مازندران اعلام کرد و گفت: اعضای سازمان مردم‌نهاد به طور داوطلبانه در بیشتر مراکز تفریحی حضور دارند و دغدغه‌های این سازمان را به اطلاع گردشگران و مسافران می‌رسانند.

فلاح در پایان گفت: اعضای سازمان مردم‌نهاد در این ایام تلاش می‌کنند با حضور در امکان تفریحی و با بیان دغدغه‌های این سازمان، آسیب‌ها را به فرصت تبدیل کنند.

انتهای پیام/ح20