تبلیغات
دنبال کننده خبرها - برنامه جشن‌های نوروزی مازندران اعلام شد
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 29 اسفند 1390

برنامه جشن‌های نوروزی مازندران اعلام شد

دوشنبه 29 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

از سوی مهران حسنی
برنامه جشن‌های نوروزی مازندران اعلام شد

خبرگزاری فارس: برنامه جشن‌های نوروزی از سوی معاون فرهنگی، اجتماعی و تبلیغاتی ستاد دائمی سفر مازندران اعلام شد.

خبرگزاری فارس: برنامه جشن‌های نوروزی مازندران اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهران حسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد تسهیلات سفر مازندران اظهار داشت: جشن‌های نوروزی مشترک با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، شهرداری‌های سطح استان و میراث فرهنگی در ایام نوروز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه نوروزخوانی روز دوم فروردین در پارک قائم ساری در حاشیه رودخانه تجن برگزار می‌شود، گفت: در رامسر هم صبح روز اول فروردین برنامه نوروزخوانی را در سطح شهر داریم.

حسنی با بیان اینکه مردم شهرستان نور در هنگام سال تحویل در هتل نارنجستان نور جنگ شادی دارند، تصریح کرد مردم آمل هم مراسم نوروزخوانی را در پارک جنگلی میزاکوچک خان برگزار می‌کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و تبلیغاتی ستاد دائمی سفر مازندران ادامه داد: در شهر بابل همه روزه برنامه نوروزخوانی را در سطح شهر داریم.

وی با اشاره به اینکه در گلوگاه روز نخست فروردین جشن نوروخوانی برگزار می‌شود، اضافه کرد: در سرخرود روز چهارم فروردین مراسم نوروزخوانی و رنگ آمیزی تخم مرغ انجام می‌شود و محمودآباد هم روز اول و چهارم فروردین جشن نوروزخوانی دارد.

حسنی با بیان اینکه چهارم فروردین در فریدونکنار مراسم جشن‌های نوروزی برگزار می‌شود، گفت: مردم سوادکوه هم امروز و فردا شاهد برگزاری جشن‌های نوروزی خواهند بود.

انتهای پیام/غ20