تبلیغات
دنبال کننده خبرها - حضور مسئولان چالوس در یادمان شهدا لحظه تحویل سال
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 29 اسفند 1390

حضور مسئولان چالوس در یادمان شهدا لحظه تحویل سال

دوشنبه 29 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس ارشاد چالوس خبر داد
حضور مسئولان چالوس در یادمان شهدا لحظه تحویل سال

خبرگزاری فارس: رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس از حضور مسئولان چالوس بر سر مزار شهدا لحظه تحویل سال جدید خبر داد.

خبرگزاری فارس: حضور مسئولان چالوس در یادمان شهدا لحظه تحویل سال

محمد شریفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس بیان داشت: امسال مسئولان شهرستان چالوس و امام جمعه لحظات تحویل سال را در کنار خانواده‌های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای چالوس خواهند بود.

وی اظهار داشت: با برگزاری چند برنامه فرهنگی و مذهبی همچون قرائت ادعیه و دعای ویژه تحویل سال و پخش تصاویری از لحظه‌های تحویل سال رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به استقبال سال 91 خواهیم رفت.

شریفی ادامه داد: پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب نیز از طریق سیستم صوتی گلزار شهدا پخش می‌شود.

وی تصریح کرد: این برنامه راس ساعت هشت صبح اول فروردین ماه 91 برگزار می‌شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین مهم‌ترین برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی در ایام نوروز 91 را اعلام کرد و بیان داشت: چالوس به واسطه اینکه میزبان انبوه مسافران خواهد بود از این رو نیاز منطقه به انجام تبلیغات و فضاسازی در مبادی ورودی و محل اسکان و استقرار میهمانان مورد تاکید است.

وی خاطرنشان کرد: مقرر شد تا دستگاه‌های همکار در این ایام اقداماتی همچون نصب بنر با تصاویر و پیام‌های فرهنگی، توزیع پرسشنامه و نظرسنجی میان مسافران، تهیه بروشور برای معرفی فضاهای دیدنی، فرهنگی، گردشگری و اقامتی چالوس و ارسال پیامک فرهنگی را ارائه دهند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالوس یادآور شد: ادارات و ارگان‌هایی همچون سپاه، تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، شهرداری چالوس و شهرداری کلاردشت و مرزن‌آباد با این ستاد همکاری دارند.

انتهای پیام/غ20