تبلیغات
دنبال کننده خبرها - اجرای 60 پروژه عمرانی در سقز
دنبال کننده خبرها
یکشنبه 28 اسفند 1390

اجرای 60 پروژه عمرانی در سقز

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

شهردار سقز خبر داد
اجرای 60 پروژه عمرانی در سقز

خبرگزاری فارس: شهردار سقز از اجرای 60 پروژه کوچک و بزرگ عمرانی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در سال آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای 60 پروژه عمرانی در سقز

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج عثمان رحیمی عصر امروز در آستانه سال جدید در جمع معاونان، مسئولان واحدهای مختلف شهرداری و پرسنل شهرداری سقز در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شماره یک سقز با تبریک پیشاپیش سال 1391، اظهار کرد: از روز بیست و دوم اسفندماه جاری فروش اوراق مشارکت از سوی شهرداری سقز آغاز شده که در این چند روز واقعاً فروش این اوراق خوب و دور از انتظار بوده است.

وی در ادامه سال 1391 را سال پر کاری برای شهرداری سقز عنوان کرد و افزود: در اواخر بهار سال 391؛ 800 میلیارد ریال اوراق مشارکت در مرحله دوم این طرح برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر باستانی سقز به فروش می‌رسد.

شهردار سقز با قدردانی از تلاش خانواده بزرگ شهرداری اعم از کارکنان و کارگران زحمتکش، تصریح کرد: از چند روز گذشته پاک‌سازی و تمیز کردن شهر برای استقبال از مهمانان و گردشگران که به این شهر تاریخی سفر می‌کنند، آغاز شده است.

رحیمی در ادامه با بیان اینکه مردم ولی‌نعمتان شهرداری هستند، از مردم مؤمن، متعهد و بافرهنگ سقز که با پرداخت عوارضات خود این شهرداری را در تحقق اهدافش که خدمت‌ بی‌منّت است، تقدیر کرد.

وی در پایان از تعامل بسیار خوب رئیس و اعضای شورای شهر برای اعتماد به شهرداری و شهردار و خادم مردم سقز تقدیر کرد و گفت: ما هم وظیفه داریم از این اعتماد برای خدمت هر چه بیشتر به مردم صبور و دلسوز سقز تلاش کنیم.

انتهای پیام/س20