تبلیغات
دنبال کننده خبرها - طبیعت بی‌نظیر زیدون بهبهان در انتظار مهمانان نوروزی
دنبال کننده خبرها
یکشنبه 28 اسفند 1390

طبیعت بی‌نظیر زیدون بهبهان در انتظار مهمانان نوروزی

یکشنبه 28 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

بخشدار زیدون بهبهان خبر داد
طبیعت بی‌نظیر زیدون بهبهان در انتظار مهمانان نوروزی

خبرگزاری فارس: بخشدار زیدون گفت: زیدون بهبهان با داشتن طبیعت و چشم‌اندازهای بسیار زیبا برای پذیرایی از مسافران نوروزی به طور کامل آماده بوده و برای حضور آنها لحظه‌شماری می‌کند.

خبرگزاری فارس: طبیعت بی‌نظیر زیدون بهبهان در انتظار مهمانان نوروزی

فریدون توکلیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار کرد: زیدون یکی از قطب‌های گردشگری استان خوزستان بوده که هرساله مسافران نوروزی زیادی را در خود می‌بیند.

وی تصریح کرد: زیدون را به یک مکان سیاحتی و زیارتی در ایام نوروز تبدیل کرده‌ایم که با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب، باعث رضایت و بهره‌مندی هموطنان عزیز شده‌است.

توکلیان خاطرنشان کرد: در جلسات هماهنگی نیز تمهیدات لازم به منظور فراهم کردن امکانات بیشتر باری مسافران نوروزی و راهیان نور اندیشیده شده و ستاد استقبال از مسافران نوروزی نیز آمادگی کاملی برای خدمت‌رسانی به هموطنان دارد.

بخشدار زیدون در ادامه بیان کرد: همه تلاش ما جلب خشنودی و رضایت مهمانان نوروزی و زائران امامزاده با کرامت زیدون، امامزاده اباذر(ع) است.

وی ادامه داد: وجود مقدس امامزاده اباذر(ع) از سالیان گذشته مورد توجه، اکرام و احترام مردم استان‌های هم‌جوار و هموطنان از سراسر کشور بوده و به همین دلیل در طول و به‌خصوص ایام نوروز، شاهد ورود هزاران نفر به بخش زیدون و شهر سردشت هستیم.

توکلیان افزود: بدون اغراق می‌توانیم بگوییم که زیدون و شهر سردشت یکی از اماکن دیدنی و جذاب گردشگری خوزستان و کشور است.

وی در خصوص اماکن قابل استفاده مسافران نوروزی نیز گفت: وجود پارک‌های زیبا و متنوع با دریاچه‌های قایق‌سواری، شهربازی، سیرک، فروشگاه‌های لوکس، انواع وسایل بازی، ست‌های ورزشی، سالن ورزشی، تنیس روی میز و امکانات بسیار مفرح دیگری در این منطقه، لحظات خوبی را برای مسافران نوروزی رقم می‌زند.

بخشدار زیدون در پایان عنوان کرد: هم‌چنین وجود رودخانه، بیشه‌زار، اراضی سرسبز کشاورزی، بقعه‌های متبرک و موقعیت طبیعی زیدون بر جاذبه‌های گردشگری این منطقه افزوده‌است.

انتهای پیام/س20