تبلیغات
دنبال کننده خبرها - هیئت‏های مذهبی در حفظ ارزش‏ها نقش مهمی دارند
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

هیئت‏های مذهبی در حفظ ارزش‏ها نقش مهمی دارند

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

عضو شورای فرهنگ عمومی سمنان:
هیئت‏های مذهبی در حفظ ارزش‏ها نقش مهمی دارند

خبرگزاری فارس: عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان سمنان گفت: هیئت‏های مذهبی در حفاظت و صیانت از ارزش‏های والای اسلامی نقش مهمی دارند.

خبرگزاری فارس: هیئت‏های مذهبی در حفظ ارزش‏ها نقش مهمی دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجت‏الاسلام یدالله تقوی‏نیا عصر امروز در جلسه شورای هیئت‏های مذهبی شهرستان سمنان افزود: در توسعه فضای فرهنگی دینی جامعه و ایجاد محیطی رشد دهنده، پویا و زمینه‏ساز در جهت پرورش استعدادهای بالقوه از وظایف شورای هیئت‏های مذهبی است.

وی تصریح کرد: شورای هیئت‏های مذهبی بازوان قدرتمند سازمان تبلیغات اسلامی در اجرای برنامه‏های فرهنگی و دینی و سکاندار طرح‏ها و برنامه‏ها است.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان سمنان اظهار داشت: شورای هیئت‏های مذهبی در حفظ و صیانت از ارزش‏های اهل بیت (ع) توانسته است با مدیریت صحیح و درایت لازم برای ترویج و گسترش اسلام ناب محمدی (ص) و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد.

وی گفت: نقش هیئت‏های مذهبی کلیدی بوده و با فکر توده‏های مردم، ایمان و تهذیب اخلاق آنها و اصلاح فکری در ارتباط هستند.

تقوی‏نیا در خصوص اهمیت برگزاری ایام فاطمیه توسط هیئت‏های مذهبی اظهار داشت: با عنایت به اینکه در آستانه فرارسیدن ایام فاطمیه هستیم، امید است تا هیئت‏های مذهبی با برنامه‏ریزی و هماهنگی مناسب، مراسم جذاب و قابل توجهی در سطح شهرستان برگزار کنند.

انتهای پیام/ی30