تبلیغات
دنبال کننده خبرها - برنامه ما ادامه پیروزی برای قهرمانی بود/کاسه صبرمان از قضاوت‌ها لبریز شده است
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

برنامه ما ادامه پیروزی برای قهرمانی بود/کاسه صبرمان از قضاوت‌ها لبریز شده است

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

کرانچار پس از برتری برابر راه‌آهن:
برنامه ما ادامه پیروزی برای قهرمانی بود/کاسه صبرمان از قضاوت‌ها لبریز شده است

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برنامه ما در دیدار با راه‌‌آهن ادامه پیروزی برای رسیدن به عنوان قهرمانی بود.

خبرگزاری فارس: برنامه ما ادامه پیروزی برای قهرمانی بود/کاسه صبرمان از قضاوت‌ها لبریز شده است

به گزارش خبرگزاری فارس، زلاتکو کرانچار پس از پیروزی 3 بر 2 مقابل راه آهن گفت: برنامه ما در این مسابقه ادامه پیروزی برای قهرمانی بود. به 3 بازیکن خود یعنی کریمیان، جعفری و سید صالحی برای بازی با الاهلی استراحت دادم ولی با این حال از شاگردانم راضی هستم. تیم ما امروز با شرافت بازی کرد و پیروز شد.

وی در خصوص اخراج بنگر اظهار داشت: تا به حال سعی کردم در مورد داوری حرف نزنم اما با این شرایط مجبورم اظهار نظر‌هایم را شروع کنم. کم کم کاسه صبر ما لبریز می‌شود. در بازی امروز سعی کردیم که با شرافت باشیم. من مسئول فنی تیم هستم و سعی می‌کنم مسائل داوری را به کارشناسان واگذار کنم اما نوع اعتراض تماشاگران بیانگر این است که نقاط ضعفی در داوری هست.

کرانچار در خصوص اینکه دایی اعلام کرد از نقاط ضعف سپاهان برای گلزنی استفاده کرده گفت: من کاری ندارم که سرمربی یک تیم چه می‌گوید. او نظر شخصی‌اش را گفته است. من دنبال این نیستم که بدانم مقصر کیست. در مورد گل دومی که دریافت کردیم می‌توانم بگویم در شرایطی آن را خوردیم که فکر می‌کردیم بازی تمام شده است و حواس‌مان نبود.

انتهای پیام/