تبلیغات
دنبال کننده خبرها - کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی

خبرگزاری فارس: معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌مندی عموم زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی امام هشتم قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار 12000 ریال تعیین شد.

خبرگزاری فارس: کاهش قیمت پرتقال در طرح تنظیم بازار نوروزی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، محمدرضا موحد اظهار داشت: در راستای اجرای بهتر طرح تنظیم بازار شب عید، اطمینان از توزیع بهینه سیب و پرتقال، همچنین اخذ رضایت عمومی زائران و مجاورین بارگاه ملکوتی امام رضا «ع» قیمت پرتقال برای مصرف‌کنندگان 12000 ریال و سیب 16000 ریال تعیین شد.

وی با اشاره به این موضوع که کیفیت میوه‌ها در سال جاری، به مراتب بالاتر از سال‌های گذشته است،افزود: عرضه میوه شب عید امسال به صورت بسته‌بندی شده و با کیفیت بسیار مناسب است تا علاوه بر تنظیم بازار و برخورداری مردم از میوه با قیمت مناسب، بتوان کیفیت را نیز لحاظ کرده و به این نیاز مصرف‌کنندگان پاسخ داد .

موحد تصریح کرد: عرضه سیب و پرتقال تنظیم بازاری سبب کوتاه شدن دست دلالان و همچنین مدیریت 70 هزار تن میوه مورد نیاز شب عید در استان است.

وی گفت: توزیع میوه با مشارکت مستقیم بازارهای الگویی میوه و تره‌بار شهرداری مشهد و واحدهای صنفی تحت پوشش اتحادیه ذیربط با همراهی و مدیریت ستاد تنظیم بازار اصناف از مورخ بیست و سوم ماه جاری آغاز و ادامه دارد.

موحد تاکید کرد: تمام بسته‌بندی‌های میوه دارای برچسب اطلاع‌رسانی طرح تنظیم بازار بوده و در طول مدت عرضه، مراکز توزیع مورد بازدید و بازرسی بازرسان صنفی قرار دارند.

انتهای پیام/س30