تبلیغات
دنبال کننده خبرها - آبروی 50 ساله را حفظ می‌کنم
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

آبروی 50 ساله را حفظ می‌کنم

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه:
آبروی 50 ساله را حفظ می‌کنم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه گفت: آبرویی را که در 50 سال حضورم در فوتبال ایران بدست آورده را حفظ می‌کنم.

خبرگزاری فارس: آبروی 50 ساله را حفظ می‌کنم

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، اصغر شرفی عصر امروز پس از شکست دو بر صفر مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه چیز این مسابقه خوب بود و داوری نیز هیچ مشکلی نداشت.

وی اضافه کرد: از تماشاگران تیم صنعت نفت تشکر می‌کنم که امروز تیم تنها خود را تشویق کرده و به بازیکنان حریف کاری نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال مس سرچشمه با اشاره به بازی تیمش در مقابل نفت آبادان افزود: دو  گلی دریافت کردیم که تاکتیکی نبود و روی حادثه به ثمر رسید.

وی خاطرنشان کرد: به عقیده من تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود و ما بعد از گل دوم به آب و آتش زدیم اما نتوانستیم کاری کنیم. تا دقیقه 40 دیدار مقابل صنعت نفت خوب بودیم اما گلزن نداشتیم.

شرفی با اشاره به این موضوع که مس سرچشمه می‌تواند در لیگ برتر بماند یا خیر گفت: در ایران همه چیز اتفاق می‌افتد. هنوز چند بازی باقی مانده است. اگر فردا دیدید من رئیس جمهور شدم تعجب نکنید.

وی در همین خصوص تصریح کرد: اگر هم سقوط کنیم مردانه بازی می‌کنیم و غرورمان را زیر پا نمی‌گذاریم. 50 سال در این فوتبال آبرو جمع کردم و آن را یک شبه از دست نمی‌دهم. امروز هم دیدید که با اینکه چیزی برای از دست دادن نداشتیم  ولی ضد فوتبال بازی نکردیم.

تیم فوتبال مس سرچشمه عصر امروز در چارچوب هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر با نتیجه دو بر صفر مغلوب میزبان خود؛ صنعت نفت آبادان شد.

انتهای پیام/س20