تبلیغات
دنبال کننده خبرها - دنیای امروز نیازمند بیداری اسلامی است
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

دنیای امروز نیازمند بیداری اسلامی است

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

استاد حوزه علمیه دامغان:
دنیای امروز نیازمند بیداری اسلامی است

خبرگزاری فارس: استاد حوزه علمیه دامغان گفت: دنیای امروز نیازمند بیداری اسلامی است و روحانیان باید وظیفه خود را برای هدایت مردم بیش از پیش اجرا کنند.

خبرگزاری فارس: دنیای امروز نیازمند بیداری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از دامغان، حجت‏الاسلام محمد ترابی عصر امروز در نشستی با روحانیان شهرستان دامغان در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان افزود: روحانیان و ائمه جماعات باید با بصیرت دینی و سیاسی، همچون آحاد ملت ایران خود را وقف انقلاب کنند.

وی با اشاره به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‏های رای گفت: تبلیغات و اطلاع‏رسانی مهم‏ترین عوامل حضور حداکثری و نا امیدی دشمنان قسم‏خورده ایران اسلامی بود.

ترابی یادآور شد: مردم ایران وفای خود را به مقام معظم رهبری و آرمان‏‏های امام راحل ثابت کردند و حال نوبت وکلای مجلس و مسئولان است که ادای دین کرده و خدمتگذاران واقعی این مرز و بوم باشند.

وی با تاکید بر نقش روحانیت در تبیین اسلام راستین اظهار کرد: نمایش چهره واقعی اسلام مهم‏ترین وظیفه علما و روحانیان در عصر حاضر است.

استاد حوزه علمیه دامغان، در خصوص فضیلت‌های طلب علم و اجر بالای طلاب و روحانیان در کسب علم و ارشاد مردم گفت: روحانیان با جهاد علمی و عملی خود در هدایت مردم و مسئولان نقش مهمی دارند.

وی در پایان تصریح کرد: روحانیان باید بکوشند تا با مجهز شدن به سلاح علم و تقوی بر جهل و نادانی مردم در امور دینی و مذهبی غلبه کنند.

به گزارش فارس؛ در این نشست، 45 نفر از طلاب و روحانیان شهرستان دامغان حضور داشتند.

انتهای پیام/س20