تبلیغات
دنبال کننده خبرها - مرحله نخست مسکن مهر پردیس به اتمام می‏رسد
دنبال کننده خبرها
شنبه 27 اسفند 1390

مرحله نخست مسکن مهر پردیس به اتمام می‏رسد

شنبه 27 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

نیمه اول سال 91
مرحله نخست مسکن مهر پردیس به اتمام می‏رسد

خبرگزاری فارس: وزیر راه و شهرسازی از اتمام مرحله نخست طرح‏های مسکن مهر شهر جدید پردیس تا نیمه اول سال آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: مرحله نخست مسکن مهر پردیس به اتمام می‏رسد

علی نیکزاد امروز در حاشیه آیین گشایش 4 هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس که با حضور رئیس جمهوری اسلامی ایران، استاندار تهران و دیگر مسئولان محلی انجام شد، در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: در مراسم افتتاحیه امروز قرار بر بازدید از سه سایت مختلف طرح‏های مسکن مهر پردیس بود؛ اما به دلیل کمبود وقت ممکن نشد.

وی ادامه داد: اما حضور رئیس جمهوری برای مسئولان و دست‏اندرکاران اجرای طرح‏های مسکن مهر شهر جدید پردیس مایه خوشحالی است.

نیکزاد اضافه کرد: طبق برنامه‏های از پیش تعیین شده، مرحله نخست طرح‏های مسکن مهر شهر جدید پردیس در نیمه اول سال آتی به اتمام می‏رسد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: سایر واحدهای مسکونی طرح‏های مسکن مهر پردیس نیز به همراه دیگر نقاط استان تهران به یاری باری تعالی در نیمه دوم سال 91 افتتاح می‏شود و کلید آنها در اختیار مردم قرار می‏گیرد.

وی با بیان اینکه باور امروز انبوه‏سازان، کاربردی بودن روش‏های جاری در خانه‏سازی است، گفت: صبح امروز نامه‏ای از سوی یکی از شرکت‏های خانه‏سازی مبنی بر درخواست صدور مجوزهای لازم برای اجرای یک هزار و 500 واحد مسکونی دیگر در پردیس به رئیس جمهور ارائه شد.

نیکزاد ادامه داد: این بدین معنی است که حمایت‏های دولت، تسهیلات پرداختی و پشتیبانی وزارت‏خانه‏های زیربنایی سبب شده تا شرکت‏های خصوصی و انبوه‏سازان واحدهای مسکونی به مزایای کاربردی روش‏های جاری در ساخت و تحویل خانه باور داشته باشند.

انتهای پیام/ی20