تبلیغات
دنبال کننده خبرها - نظارت بر ساخت‌ و ساز غیر مجاز در طارم
دنبال کننده خبرها
جمعه 26 اسفند 1390

نظارت بر ساخت‌ و ساز غیر مجاز در طارم

جمعه 26 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در ایام عید صورت می‌گیرد
نظارت بر ساخت‌ و ساز غیر مجاز در طارم

خبرگزاری فارس: فرماندار طارم گفت: بر ساخت ‌و ساز غیر مجاز در ایام عید نظارت می‌شود.

خبرگزاری فارس: نظارت بر ساخت‌ و ساز غیر مجاز در طارم

غلامحسین رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با تاکید بر اینکه بیشتر ساخت‌و سازهای غیر مجاز در شهرستان طارم طی ایام عید صورت می گیرد، گفت: با تشکیل یک اکیپی متشکل از نمایندگان چند دستگاه اجرایی بر ساخت‌و ساز غیر مجاز نظارت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تصرفات غیر قانونی املاک نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است، خاطر نشان کرد: اکیپ نظارتی فرمانداری به صورت روزانه بر ساخت‌و ساز غیر مجاز و تصرفات غیر قانونی نظارت دارد.

فرماندار طارم با بیان اینکه در ایام نوروز دهیاری‌ها نیز اقدامات خود را برجسته می‌کنند، اضافه کرد: اکیپ ویژه اورژانس شامل افراد آگاه و آشنا به منطقه طارم نیز به منظور هدایت گردشگران و و امداد رسانی در صورت بروز مشکلات تشکیل شده است.

وی به توزیع کیسه‌های زباله در 13 فروردین در بین مردم اشاره کرد و افزود: توزیع بسته‌های فرهنگی و محصولات طارم به نخستین مسافران ورودی به شهرستان طارم از دیگر اقدامات فرمانداری این شهرستان در ایام عید به شمار می‌رود.

رجبی با تاکید بر اینکه شهرستان طارم به عنوان هندوستان ایران یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری استان زنجان محسوب می‌شود، ادامه داد: وجود جاذبه‌های طبیعی و آثار تاریخی و باستانی در منطقه موجب جذب گردشگران شده است.

انتهای پیام/س20