تبلیغات
دنبال کننده خبرها - پذیرش رشته تخصصی حج ویژه بانوان طلبه
دنبال کننده خبرها
جمعه 26 اسفند 1390

پذیرش رشته تخصصی حج ویژه بانوان طلبه

جمعه 26 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت صورت می‌گیرد
پذیرش رشته تخصصی حج ویژه بانوان طلبه

خبرگزاری فارس: حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت برای مقطع سطح 3 رشته تبلیغ گرایش حج و زیارت از میان معینه‌های واجد شرایط برای نیمسال تحصیلی 92-91 دانش پژوه می‌پذیرد.

خبرگزاری فارس: پذیرش رشته تخصصی حج ویژه بانوان طلبه

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی حج، حجت‌الاسلام حمید احمدی مدیر کل آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری گفت: حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت از طریق مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران برای مقطع سطح 3 رشته تبلیغ گرایش حج و زیارت از میان معینه‌های واجد شرایط برای نیمسال تحصیلی 92-91 دانش‌پژوه می‌پذیرد.

وی افزود: کسانی که معینه کاروان باشند و سن آن‌ها بیش از 40 سال نبوده و همچنین فرصت شرکت در دوره آموزشی را داشته باشند می‌توانند در این رشته تخصصی نام نویسی کنند.

احمدی زمان ثبت نام را از 28 اسفند ماه 90 تا 10 فروردین ماه 91 اعلام کرد و اظهار داشت:‌ ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سامانه http://www.whc.ir/paziresh امکان پذیر خواهد بود.

وی یادآور شد: این دوره در شهرهای تهران و قم برگزار خواهد شد که اعطای مدرک سطح 3 حوزه علمیه و تحصیل رایگان از امتیازات این دوره آموزشی به شمار می‌رود.

مدیرکل آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری گفت: مقطع سطح سه تبلیغ با گرایش حج، نخستین مقطع از این رشته است که در آن طلاب، مبانی اعتقادی، مسائل، مهارت‌های ارتباطی و روش‌های لازم برای تبلیغ و مدیریت فرهنگی در حج و زیارت را می‌آموزند و توان تبلیغ و پاسخگویی به نیاز‌های مربوط به آن را کسب می‌کنند.

وی افزود: رشته تبلیغ با گرایش حج و زیارت ویژه خواهران در شورای عالی مدیریت حوزه‌های علمیه به تصویب رسیده است.

انتهای پیام/‌ش30