تبلیغات
دنبال کننده خبرها - دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 22 اسفند 1390

دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند

دوشنبه 22 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

سرپرست اداره آموزش و پرورش بروجرد:
دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره آموزش و پرورش بروجرد گفت: دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند.

خبرگزاری فارس: دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، فرج‌الله شاهوردی ظهر امروز در مراسم برگزاری 21 دوره مسابقات استانی قرآن کریم مدارس سمپاد در بروجرد با بیان اهمیت قرآن و نقش این کتاب آسمانی در زندگی انسان‌ها اظهار داشت: دشمنان ما عشق ملت‌های مسلمان به قرآن کریم را درک نکرده‌اند و ما برای حفظ قرآن از جان خود می‌گذریم.

شاهوردی افزود: قرآن در زندگی انسان‌ها در ابعاد فردی و اجتماعی تأثیر فراوانی دارد، به طوری که همه ما نیازمند راز و نیاز با خالق خود هستیم، اما خواندن قرآن برای ما مسلمانان لذت بخش‌تر است.

سرپرست اداره آموزش و پرورش بروجرد گفت: قرآن کریم کتاب هدایت انسان‌ها در زندگی است و این کتاب آسمانی روش درست زیستن را به ما می‌آموزد و همه انسان‌ها با استفاده از رهنمودهای قران می‌توانند بهترین زندگی را برای خود فراهم کنند.

وی تصریح کرد: زندگی قرآنی بر اساس رعایت مقررات و عدالت و احسان و صمیمیت است و انسان‌هایی که این گونه زندگی می‌کنند، دارای اطمینان خاطر و آسایش خواهند بود و به سعادت ابدی و جاودانگی می‌رسند.

این مسابقات در دو نوبت صبح و عصر و با شرکت دانش‌آموزان دختر و پسر این مدارس برگزار شد و دانش‌آموزان با هم به رقابت پرداختند.

در ادامه این مسابقات از نفرات برتر تجلیل و جوایزی به آنها اهدا شد.

انتهای پیام/و۲۰