تبلیغات
دنبال کننده خبرها - طلایی: تمام کشتی‌گیران ما را بردند/ ظرف 48 ساعت تیم را جمع و جور کردیم
دنبال کننده خبرها
شنبه 14 آبان 1390

طلایی: تمام کشتی‌گیران ما را بردند/ ظرف 48 ساعت تیم را جمع و جور کردیم

شنبه 14 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در شروع لیگ خیلی ناعادلانه با ما وارد مبارزه شدند
طلایی: تمام کشتی‌گیران ما را بردند/ ظرف 48 ساعت تیم را جمع و جور کردیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم کشتی آزاد نفت تهران گفت: متاسفانه تمام کشتی‌گیران ما را با وجود تمام صحبت‌هایی که با آنها کرده بودیم بردند و ظرف 48 ساعت تیم را جمع و جور کردیم.

خبرگزاری فارس: طلایی: تمام کشتی‌گیران ما را بردند/ ظرف 48 ساعت تیم را جمع و جور کردیم

محمد طلایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره حضور تیم کشتی آزاد نفت تهران در لیگ برتر کشتی آزاد عنوان کرد: متاسفانه تمام کشتی‌گیران ما را با وجود تمام صحبت‌هایی که با آنها کرده بودیم، بردند. نمی‌دانم داستان از کجا و به چه صورتی انجام شد، اما در هر صورت ظرف 48 ساعت توانستیم تیم را جمع و جور کردیم.

وی ادامه داد: با وجود تمام این موارد و اینکه در گروه دشواری قرار گرفته‌ایم، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا از تیم‌های صعود کننده از گروهمان باشیم هر چند که لیگ فراز و نشیب‌های زیادی دارد و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. سعی می‌کنیم از داشته‌هایمان بهترین استفاده را داشته باشیم تا به اهداف خود برسیم.

طلایی افزود: بهتر بود از خود کشتی‌گیران برای حضور در تیم سوال می‌شد. رضایت‌نامه کشتی‌گیران برای نفت تهران صادر شده بود و از آنها هم سوال کنید می‌گویند قرار بود برای نفت کشتی بگیریم. در هر صورت با تلفیقی از جوانان و نفراتی که باقی مانده بود به میدان خواهیم رفت. در شروع لیگ خیلی ناعادلانه با ما وارد مبارزه شدند، اما امیدواریم در ادامه، کار عادلانه شود.

دارنده نشان طلای جهان درباره تمایل مسئولان نفت برای جذب کشتی‌یگر خارجی گفت: بهتر است با توجه به شرایط بوجود آمده برای اینکه رقابت‌ها جذاب شود از 2 سهمیه کشتی‌گیر خارجی استفاده کنیم.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000303