تبلیغات
دنبال کننده خبرها - 6 میلیون و 100 هزار مترمربع فضای آموزشی در کشور بهسازی شد
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 22 اسفند 1390

6 میلیون و 100 هزار مترمربع فضای آموزشی در کشور بهسازی شد

دوشنبه 22 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش:
6 میلیون و 100 هزار مترمربع فضای آموزشی در کشور بهسازی شد

خبرگزاری فارس: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش از بهسازی 6 میلیون و 100 هزار متر مربع فضای آموزشی تخریبی در سراسر کشور از سال 1384 تا کنون خبر داد.

خبرگزاری فارس: 6 میلیون و 100 هزار مترمربع فضای آموزشی در کشور بهسازی شد

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اهتمام دولت‌های نهم و دهم و مجلس‌های هفتم و هشتم در امر نوسازی مدارس اظهار داشت: از مجموع 13 میلیون متر مربع فضای آموزشی تخریبی کشور در سال 1384 ، عملیات ساخت و ساز بیش از 5/7 میلیون متر مربع از این فضاها آغاز شده و تاکنون 6 میلیون و 100 هزار متر مربع آن به بهره برداری رسیده است.

وی، فضاهای بهسازی شده را ایمن، استاندارد و متناسب با نیازهای دانش‌آموزان توصیف و تصریح کرد: برنامه وزارت آموزش و پرورش، بهسازی مدارس و فضاهای آموزشی تخریبی کشور تا پایان تیرماه سال 93 است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رئیسی از ساخت 18 درصد پروژه‌های آموزشی تحویل داده شده به صورت مردمی و مشارکتی خبر داد و خاطرنشان کرد: 9 درصد ساخت و سازهای کشور توسط خیرین، 9 درصد به صورت مشارکتی و 82 درصد با استفاده از منابع دولتی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/