تبلیغات
دنبال کننده خبرها - 3 ملی‌پوش در اردو می‌مانند/ تداوم اردوی پولادمردان تا 25 اسفند
دنبال کننده خبرها
دوشنبه 22 اسفند 1390

3 ملی‌پوش در اردو می‌مانند/ تداوم اردوی پولادمردان تا 25 اسفند

دوشنبه 22 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

با وجود تعطیلی 6 روزه وزنه برداران
3 ملی‌پوش در اردو می‌مانند/ تداوم اردوی پولادمردان تا 25 اسفند

خبرگزاری فارس: 3 وزنه بردار ملی پوش با ماندن در اردوی تیم ملی، تعطیلات نوروزی شان را در محل کمپ تیم های ملی سپری خواهند کرد تا خللی در تمریناتشان بوجود نیاید.

خبرگزاری فارس: 3 ملی‌پوش در اردو می‌مانند/ تداوم اردوی پولادمردان تا 25 اسفند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، نواب نصیرشلال، سجاد بهروزی و سعید محمدپور 3 وزنه برداری هستند که با وجود اعلام کادر فنی مبنی بر تعطیلی 6 روزه اردوی تیم های ملی وزنه برداری در روزهای 26 اسفند تا دوم فروردین ماه، محل کمپ تیم های ملی را ترک نخواهند کرد و زیر نظر جورج زالای، دستیار مجارستانی کوروش باقری در تیم های ملی به تمرینات خود ادامه دهند.

در پیش بودن رقابت‌های المپیک 2012 لندن، این 3 وزنه بردار را بر آن داشته تا با وجود سپری کردن تمریناتی سنگین در ماه های گذشته، از تعطیلات نوروزی‌شان هم برای انجام تمرینات بیشتر استفاده کنند.

قرار است ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی وزنه برداری تا روز 25 اسفند ماه جاری به تمرین خود در تهران ادامه دهند.

با تصمیم کوروش باقری و موافقت حسین رضازاده، اردوی تیم های ملی وزنه برداری از روز 26 اسفند ماه به مدت 6 روز تعطیل خواهد بود تا وزنه برداران ضمن یک استراحت کوتاه مدت در آستانه تحویل سال نو به دیدار خانواده‌های خود بروند.

دور بعدی تمرینات تیم ملی وزنه برداری برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، قهرمانی جوانان جهان و همینطور المپیک 2012 لندن از روز دوم فروردین در تهران و در کمپ تیم های ملی وزنه برداری پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/م