تبلیغات
دنبال کننده خبرها - بوفون: یووه راه طولانی برای فتح اسکودتو دارد
دنبال کننده خبرها
شنبه 14 آبان 1390

بوفون: یووه راه طولانی برای فتح اسکودتو دارد

شنبه 14 آبان 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

دیدار مقابل ناپولی تعیین کننده است
بوفون: یووه راه طولانی برای فتح اسکودتو دارد

خبرگزاری فارس: دروازبان تیم فوتبال یوونتوس گفت: شروع خوبی در این فصل داشته‌ایم اما برای فتح اسکودتو هنوز راهی طولانی داریم.

خبرگزاری فارس: بوفون: یووه راه طولانی برای فتح اسکودتو دارد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، یونتوس دیدارهای این فصل سری آ را مقتدرانه آغاز کرده و هفته گذشته موفق شد در جوزپه مه‌آتزا اینترمیلان را 2 بر یک مغلوب کند و به صدرنشینی خود در کالچو ادامه دهد.
بانوی پیر ایتالیا فردا شب در سن‌پائولو میهمان تیم سخت‌کوش ناپولی خواهد بود و برای تداوم صدرنشینی خود در کالچو به دنبال کسب 3 امتیاز این دیدار است.
در این رابطه جیان لوئیجی بوفون اظهار داشت: ما رقابت‌های این فصل را خیلی خوب آغاز کرده‌ایم و توانستیم به عنوان صدرنشین در لیگ خود را معرفی کنیم؛ اما برای قهرمانی و فتح اسکودتو در این فصل راهی طولانی پیش‌روی خود داریم.
وی در این گفت‌و‌گو درباره بازی فرداشب مقابل ناپولی گفت: بدون شک دیدار فردا مقابل ناپولی مهم و حساس است. به نظرم این بازی در لیگ ایتالیا تعیین کننده است. پیروزی در این دیدار می‌تواند اعتماد به نفس مضاعفی را به تیم برنده بدهد.

بوفون خاطرنشان کرد: یکی از بهترین فصل‌های یووه را شاهد هستیم و باید این روند روبه‌جلو را تداوم ببخشیم، باید برای فتح اسکودتو تلاش کنیم.
انتهای پیام/آمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900814000553