تبلیغات
دنبال کننده خبرها - شاهد صف‌های طولانی در کرمان هستیم
دنبال کننده خبرها
جمعه 12 اسفند 1390

شاهد صف‌های طولانی در کرمان هستیم

جمعه 12 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

استاندار کرمان:
شاهد صف‌های طولانی در کرمان هستیم

خبرگزاری فارس: استاندار کرمان گفت: از نخستین ساعت‌های اخذ رأی شاهد صف‌های طولانی از زن و مرد، پیر و جوان هستیم.

خبرگزاری فارس: شاهد صف‌های طولانی در کرمان هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، اسماعیل نجار دقایقی قبل با حضور در شعبه 134 اخذ رأی مستقر در مسجد امام خمینی (ره) شهر کرمان اظهار داشت: از نخستین ساعت‌های اخذ رأی شاهد صف‌های طولانی از زن و مرد، پیر و جوان هستیم و با این شور بار دیگر دشمن ناامید را ناامیدتر کرده و بیعت خود را با ولی‌امر مسلمین تجدید و به آرمان‌ها امام عظیم‌شان لبیک گویند.

وی بیان داشت: هر رأی که به صندوق ریخته می‌شود و  هر انگشتی که رنگی می‌شود، تیری به قلب دشمنان اسلام، قرآن و امام زمان (عج) است.

نجار عنوان کرد: خواسته شهدا نیز همین امر بوده است، با رأی ما عزت و اقتدار مملکت اسلامی بیشتر می‌شود.

وی افزود: ملت ما طی 33 سال گذشته با تمام وجود نشان دادند که از آرمان‌ها، ارزش‌ها و ایمان خود دفاع می‌کنند و به ولایت و امام راحل خود پایبند هستند.

نجار تصریح کرد: شهدا برای همین آرمان‌ها و اهداف به میدان رفتند و ان‌شاءلله این عزت و اقتدار همواره پابرجا باشد.

استاندار کرمان ابراز داشت: امروز حماسه و حضور دیگری است و مطمئن هستم که ملت ایران بار دیگر هوشمندی، بصیرت ولایتمداری خود را به رخ جهانیان می‌کشانند و دشمنان را مأیوس‌تر می‌کنند.

نجار بیان داشت: هیچ ترفندی اعم از تحریم،‌ تهدید و ... نمی‌تواند خللی در اراده آهنین ملت ایران به وجود آورد.

وی گفت: تقاضای ما این است که همه پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، این حضور حداکثری به معنی افزایش امنیت ملی و اقتدار و عزت بیشتر مملکت است.

نجار ابراز داشت: ملت ایران به رهبری ولی‌امر مسلمین، توفنده به سمت اهداف امام بزرگشان ادامه می‌دهند تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن امام زمان (عج) برسانند.

استاندار کرمان خاطرنشان کرد: همه ملت ایران امروز پیروز است و در این رقابت بازنده‌ای نداریم.

نجار اذعان داشت: همه به تکلیف خود عمل می‌کنند و امیدواریم با توجه به معیارهایی که امام و ولی‌امر‌ مسلمین بر آن تأکید دارند، نماینده خود را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: هر اندازه مجلس کاراتر، عملی‌‌تر، منطقی‌تر و باایمان‌تر باشد، قوانین مصوب نیز مقتدرانه‌تر، اجرایی‌تر و موجب رفا‌ه و آسایش مردم و زمینه‌سازی عبودیت و بندگی را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/غ10