تبلیغات
دنبال کننده خبرها - نگاهی متفاوت؛ پنجشنبه آخر سال را دست‏خالی نزد شهدا نرویم
دنبال کننده خبرها
جمعه 12 اسفند 1390

نگاهی متفاوت؛ پنجشنبه آخر سال را دست‏خالی نزد شهدا نرویم

جمعه 12 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

پله پله تا نهمین انتخاب/196
نگاهی متفاوت؛ پنجشنبه آخر سال را دست‏خالی نزد شهدا نرویم

خبرگزاری فارس: بی‏شک امروز باید در انتخابات آگاهانه تصمیم بگیریم تا پنجشنبه آخر سال را دست‏خالی بر سر مزار شهدای گلگون‏کفن انقلاب اسلامی حاضر نشویم و شرمندگی رویشان نباشیم.

خبرگزاری فارس: نگاهی متفاوت؛ پنجشنبه آخر سال را دست‏خالی نزد شهدا نرویم

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، بی‏شک یکی از بارزترین جلوه‏های فرهنگی مردمانی نیک‏اندیش و نیک‏آیین ایران اسلامی در روزهای پایانی هر سال، سرکشی به مزار گذشتگان و خانواده عزیزانی است که در یک سال گذشته از جمع ما به دیار باقی شتافته‏اند.

در این میان، شهدا و خانواده معزز آنها در برنامه هر ساله مردم قدردان و شهیدپرور این مرز و بوم همیشه ماندگار در دل تاریخ برای سرکشی و بهره‏گیری از وجود مبارکشان قرار دارد.

شاید بتوان برترین ویژگی شهدا را رهایی آنها از متاع دنیوی و مباحث مرتبط با این دنیای فانی به شمار آوریم؛ اما امسال آنها انتظار حضور دست‏خالی ما را ندارند.

نوروز امسال هر یک از شهدا می‏خواهند تا ثمره خون‏های پاک خود را از سرانگشتان آغشته به جوهر حضور در عرصه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بینند.

مجلسی که به گفته برخی بزرگان، هر صندلی سبز آن حاصل خون سرخ 300 شهید و باز به نقل از بزرگی دیگر، هر برگ رای آن به جان جوان شهیدی در بحرینی گره خورده است.

شهدایی که در محضر مقدس انبیا و اولیا و سید و سالار شهیدان تا امروز فخرفروشی کرده‏اند که از میان مردمانی انقلابی سر برافراشته‏اند و در مبارزات انقلاب شرکت کردند تا ننگ حکومت شاهنشاهی بر تن فرزندان امروز ایران اسلامی ننشیند.

مردانی که هشت سال دفاع مقدس را سپری کردند تا امروز دشمن جرات بیان هجمه نظامی را با ترس و لرز هم پیدا نکند، تحریم‏ها را مدیریت کردند تا بار دشواری آن بر دوش مردم سنگینی نکند و در سال‏های اخیر به دلیل حضور در گود دانش هسته‏ای به دست ایادی تروریست دستگاه موساد و صهیونیسم جنایتکار جان خود را تقدیم استقلال علمی و فناوری کشور کردند تا آیندگان دوباره به مستعمره استعمارگران پیر و جوان بدل نشود.

حال در دوازدهمین روز از دوازدهمین ماه سال جهاد اقتصادی، باید در سایه حرکتی جهادگونه، جهادگران دیروز و شهدایمان را به کوشش جهادگران امروز خشنود سازیم.

شهدا با نثار خون خود و ایثارگری در عرصه دفاع مقدس به واقع اسوه قانعان تاریخند؛ اما شاید حضور امسال بر سر مزار پاکشان جهت عرض ارادت، غبارروبی و عطرافشانی بدون حضور در پای صندوق رای عطر تبسم را بر چهره نورانیشان بخشکاند.

پس بیاییم با کار امروزمان، پنج‌شنبه پایان سال را دست‏خالی و شرمنده‏روی به نزد شهدا نرویم؛ وعده ما پای صندوق‏های اخذ رای . . .

انتهای پیام/ح20