تبلیغات
دنبال کننده خبرها - شیعه و سنی در کنگان و عسلویه پای صندوق رای حاضر شده‌اند
دنبال کننده خبرها
جمعه 12 اسفند 1390

شیعه و سنی در کنگان و عسلویه پای صندوق رای حاضر شده‌اند

جمعه 12 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

فرماندار کنگان:
شیعه و سنی در کنگان و عسلویه پای صندوق رای حاضر شده‌اند

خبرگزاری فارس: فرماندار کنگان گفت: شیعه و سنی در کنگان و عسلویه پای صندوق رای حاضر شده‌اند.

خبرگزاری فارس: شیعه و سنی در کنگان و عسلویه پای صندوق رای حاضر شده‌اند

تیمور یزدان‌شناس لحظاتی پیش در بازدید از شعب اخذ رای در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندر کنگان اظهار داشت: مردم شهرستان کنگان و شهرستان‌های دیر و جم از نخستین لحظات برگزاری انتخابات تاکنون در تمام شعب حضوری مناسب داشته‌اند و گزارش‌های دریافتی از شهرها و روستاها حاکی از مشارکت گسترده مردم است.

 

وی افزود: مردم کنگان و عسلویه اعم از شیعه و سنی در انتخابات مجلس نهم حضوری باشکوه داشته‌اند و انتظار داریم این روند تا پایان زمان رای‌گیری ادامه داشته باشد.

 

فرماندار کنگان خاطرنشان کرد: در انتخابات حوزه کنگان، دیر و جم تعداد شش نامزد با هم رقابت می‌کنند که در ایام تبلیغات انتخاباتی با معرفی برنامه‌های خود، فضایی پرشور برای انتخابات مجلس فراهم کرده‌اند.

 

یزدان‌شناس تصریح کرد: امنیت و نظم بسیار خوبی بر انتخابات حاکم است و تمام نیروهای امنیتی و انتظامی و فرمانداری در برگزاری این انتخابات تعامل و همکاری دارند.

 

وی یادآور شد: با هماهنگی‌ و برنامه‌ریزی‌های مدون، منسجم و متحد شرایط برگزاری انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی را فراهم کردیم و آمادگی کامل را برای برگزاری انتخابات داریم و به فضل خدا تا پایان شمارش آرا شاهد رقابتی سالم در این حوزه انتخابیه باشیم.

 

 

فرماندار کنگان بیان کرد: بر اساس گزارشات دریافتی از تمام شهرستان‌ها، فضای انتخاباتی در استان بوشهر آرام است و همه شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان فراهم شده است.

 

یزدان‌شناس گفت: بیش از 3950 نفر در امر برگزاری انتخابات مجلس در جنوب استان بوشهر مشارکت دارند و پیش‌بینی می‌کنیم بالای 70 درصد مشارکت مردمی داشته باشیم.

انتهای پیام/صا10