تبلیغات
دنبال کننده خبرها - 12 هزار ناظر، نگهبان آرای خراسانی‌ها هستند
دنبال کننده خبرها
جمعه 12 اسفند 1390

12 هزار ناظر، نگهبان آرای خراسانی‌ها هستند

جمعه 12 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

در مسیر بهارستان نهم-336/
12 هزار ناظر، نگهبان آرای خراسانی‌ها هستند

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات خراسان رضوی گفت: هیئت نظارت استان با 12 هزار ناظر، حفظ و صیانت آرای مردم را انجام خواهد داد.

خبرگزاری فارس: 12 هزار ناظر، نگهبان آرای خراسانی‌ها هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام سید حسن شریعتی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات خراسان رضوی با اشاره به اهمیت نظارت قوی بر انتخابات اظهار کرد: مجلس جایگاهی بسیار رفیع و نقش بسیار حساس در اداره کشور و پیشرفت انقلاب اسلامی دارد.

وی با تاکید بر اینکه مردم ما مطمئنا امروز با شور و حالی هرچه گسترده‌تر در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند، افزود: مطمئنا همان‌گونه که از نخستین ساعات رای‌گیری گزارش شده مردم ما برای رقم زدن سرنوشت خود با شوری وصف ناپذیر پای صندوق‌ها حاضر خواهند شد.

رئیس هیئت نظارت انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: براساس آخرین اخبار از تمام شعب انتخابیه سراسر استان خراسان رضوی صندوق‌های اخذ رای از هر جهت آماده رای‌گیری از مردم است و ناظران با تلاش فراوان امر خطیر نظارت را برای حفظ سلامت انتخابات انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون هیچ‌گونه تخلفی از سوی شعبات اخذ رای در سراسر استان گزارش نشده است و روز گذشته هم که منع تبلیغات بود نیز هیچ تخلفی از سوی نامزدها رخ نداده است.

شریعتی در ادامه از تشکیل 10 پرونده قضایی برای متخلیفن انتخابات خبر داد و گفت: در این دوره تعداد تخلفات کاهش چشمگیری نسبت به دوره‌های گذشته است به صورتی که تاکنون 10 پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه یک نفر از نمایندگان فعلی استان جز متهمان است، تصریح کرد: با توجه به این که یکی از متهمان در این 10 پرونده تشکیل شده، یکی از نمایندگان فعلی خراسان رضوی است، پرونده به دادگاه کارکنان دولت در تهران ارجاع می‌دهند.

انتهای پیام/س10