تبلیغات
دنبال کننده خبرها - رای من و رای تو
دنبال کننده خبرها
جمعه 12 اسفند 1390

رای من و رای تو

جمعه 12 اسفند 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

/یادداشت/
رای من و رای تو

خبرگزاری فارس: رای من و رای تو، رای ما می‌شود، «ما» یعنی ملت، یعنی مردم، یعنی همه کسانی‌که برای ترقی و پیشرفت کشور خود گام برمی‌دارند و خواهان استقلال و توسعه و آبادانی هستند.

خبرگزاری فارس: رای من و رای تو

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ایران سرزمین صلح و دوستی است، سرزمین همراهی و همدلی، جایی که مردمانش تصمیم‌گیرندگان سرنوشتند و مکانی که زمانش با قدم‌های مردمانش جلو می‌رود و هر قدم لحظه‌ای است که به رقم خوردن آینده کشور منجر می‌شوند، آینده‌ای که برای من و تو و همه هموطنان ماست.

اینجا سرزمینی است که با خون شهدا آبیاری شد، با دستان پرتوان ملت آباد شد و با عزم و اراده مسئولانش عزت و اقتدار یافت، سرزمینی که مردمش از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در همه صحنه‌ها حضور فعال داشته و همیشه و همه جا نگهدار آب و خاکش بوده‌اند.

نهم دی، 22 بهمن و امروز 12 اسفند حماسه پشت سر حماسه در این مملکت رقم  خورده و می‌خورد و مردمش آفتخارآفرینان این حماسه‌‌ها هستند و باید گفت درود و آفرین بر شما ملت ایران.

امروز در این نقطه از سرزمین‌مان، آینده مملکت دستان پرتوان مردم را با انگشت‌های آماده برای  گرفتن رنگ انتخاب منتظر است و چه زیباست که حضورمان در پای صندوق‌های رای روشن‌ترین آینده را برای مملکت رقم بزند.

اینجا یکی از مکان‌های اخذ رای شهرستان سنندج است، سنندجی‌ها انگار از همان ساعات نخستین اخذ رای برای مشارکت در تعیین سرنوشت مملکتشان می‌خواهند سبقت بگیرند و سریعتر از بقیه نماینده اصلح خود را انتخاب و خاری در چشم دشمنان فرو برند.

نمی‌شود که نرفت، باید رفت و انتخاب کرد، رای داد و انگشت زد، باید مهر انتخاب را نه با قلم با انگشت به کاغذ کشید و برگ برگ آرا را بیش‌تر و بیش‌تر در صندوق رای جای داد.

مبادا که بگذاریم دشمنان پیروز میدان شوند باید خارهای بیشتری در چشم دشمنان فرو بریم چرا که هر رای خاری است که چشم دشمنان را کور و کورتر می‌کند.

پس همه با هم رای می‌دهیم.

انتهای پیام/غ10