تبلیغات
دنبال کننده خبرها - عرضه کالاهای ضروری مردم توسط 600 واحد صنفی
دنبال کننده خبرها
شنبه 29 بهمن 1390

عرضه کالاهای ضروری مردم توسط 600 واحد صنفی

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

رئیس سازمان بازرگانی آذربایجان غربی خبر داد
عرضه کالاهای ضروری مردم توسط 600 واحد صنفی

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بازرگانی آذربایجان غربی گفت: کالاهای ضروری مردم در یک‌هزار غرفه و 600 واحد صنفی در استان عرضه می‌شود.

خبرگزاری فارس: عرضه کالاهای ضروری مردم توسط 600 واحد صنفی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، جعفرصادق اسکندری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از 13 هزار تن برنج در انبار شرکت غله و 100 هزار تن شکر در انبارها و کارخانجات استان ذخیره‌سازی شده است از این رو هیچگونه محدودیتی در حوزه تأمین کالای بازار عید در استان آذربایجان غربی وجود ندارد.

وی افزود: این کالاها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شرکت‌های تعاونی مصرف و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا عرضه می‌شود تا مردم با دسترسی آسان بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

اسکندری اضافه کرد: بیش از 700 انبار ذخیره‌سازی انواع کالاهای اساسی در استان وجود دارد و این انبارها روزانه به صورت مستمر توسط بازرسان سازمان بازرگانی رصد می‌شوند.

این مسئول در ادامه از برپایی 18 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه‌ها از دهم اسفند ماه سال جاری کالاهای مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال را عرضه می‌کنند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها در کل با بیش از یک‌هزار غرفه در تمام شهرستان‌های آذربایجان غربی برپا می‌شوند و در این راستا 600 واحد صنفی نیز با فروش فوق‌العاده کالاهای پرمصرف، اقلام ضروری و پرمصرف مردم در ایام پایانی سال را عرضه می‌کنند.

رئیس سازمان بازرگانی استان خاطرنشان کرد: انواع پوشاک، آجیل، برنج، روغن نباتی و غیره از جمله کالاهایی هستند که با قیمت‌های تعادلی و کیفیت‌های مناسب توسط نمایشگاه‌ها و واحدهای صنفی در اختیار مردم گذاشته می‌شوند که در این زمینه بازرسان بازرگانی استان بر کیفیت و قیمت کالاها نظارت می‌کنند.

انتهای پیام/آ30