تبلیغات
دنبال کننده خبرها - 8۰ درصد بودجه شهرداری اصفهان به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد
دنبال کننده خبرها
شنبه 29 بهمن 1390

8۰ درصد بودجه شهرداری اصفهان به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد

شنبه 29 بهمن 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان:
8۰ درصد بودجه شهرداری اصفهان به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد

خبرگزاری فارس: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: 8۰ درصد بودجه شهرداری اصفهان به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد.

خبرگزاری فارس: 8۰ درصد بودجه شهرداری اصفهان به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار کریم نصر اصفهانی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم در روز ۲۲ بهمن با نظام جمهوری اسلامی بیعتی دوباره بستند و جنگ روانی و تبلیغات منفی دشمن نتوانست در اراده ملت اثر گذارد و  آن‌ها را از آرمان‌هایشان دور کند.

وی با اشاره به نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مردم باید افرادی متخصص ، شجاع و با تجربه را انتخاب کنند تا در نهایت مجلسی متشکل از نمایندگانی اصلح کشوری آباد و مطابق با آرزوهای رهبر معظم انقلاب را پدید آورد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان همچنین در مورد بودجه سال 91 شهرداری افزود: شهرداری اصفهان برای سال ۹۱ علاوه بر تدوین بودجه نقدی بودجه غیر نقدی را تدوین کرده که حدود ۸۰ درصد آن به فعالیت‌های عمرانی اختصاص دارد.

وی اضافه کرد: اختصاص ۸۰ درصد بودجه به فعالیت‌های عمرانی و برنامه‌ریزی برای اجرای پروژه‌های بزرگ نشان از تلاش و همت مضاعف شهرداری در سال ۹۱ برای شکوفایی و رونق شهر است.

سردار نصر ادامه داد: در بودجه سال آینده شهرداری اصفهان اجرای طرح‌های عمرانی مختلفی برای رونق مناطق ۱۴ گانه برنامه ریزی شده است به طوری که در هر منطقه احداث ۲ خیابان در دستور کار قرار دارد.

وی یادآور شد: همچنین بودجه سال ۹۱ نیز بر اساس اهداف برنامه ۵ ساله شهر تدوین شده و مباحث ترافیکی، زیست محیطی، فرهنگی و اجتماعی در آن دیده شده است.

انتهای پیام/ش30