تبلیغات
دنبال کننده خبرها - انسجام،همدلی و آرمانگرایی را با پیروی از جامعتین دنبال کنیم
دنبال کننده خبرها
شنبه 19 آذر 1390

انسجام،همدلی و آرمانگرایی را با پیروی از جامعتین دنبال کنیم

شنبه 19 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

آیت‌الله علم الهدی: همه اصولگرایان به جبهه متحد بپیوندند
انسجام،همدلی و آرمانگرایی را با پیروی از جامعتین دنبال کنیم

خبرگزاری فارس: آیت‌الله علم الهدی با تأکید بر اینکه هم اکنون در مقطع حساسی هستیم، گفت: اگر بنا باشد ما انسجام و همدلی و آرمان های خود را به دنبال جامعتین(جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین) حفظ نکنیم در رویارویی با استکبار سرنوشت نامعلومی خواهیم داشت.

خبرگزاری فارس: انسجام،همدلی و آرمانگرایی را با پیروی از جامعتین دنبال کنیم

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، آیت الله احمد علم الهدی در گفتگو با مهر با اشاره به شرایط کنونی منطقه و جهان و همچنین تهدیدات و تحریم های غرب علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص لزوم وحدت در میان اصولگرایان گفت: مقام معظم رهبری بارها در بیاناتشان به موضوع وحدت تاکید داشتند و فرمودند وحدت به معنای همدلی است.
علم الهدی در ادامه افزود: اگر همدلی نباشد وحدت میسر نخواهد شد و اگر وحدت میان نیروهای انقلاب نباشد نمی توان در مقابل توطئه های دشمنان داخلی و خارجی ایستادگی کرد.
امام جمعه مشهد همچنین با تأکید بر اینکه هم اکنون در مقطع حساسی هستیم، گفت: اگر بنا باشد ما انسجام و همدلی و آرمان های خود را به دنبال جامعتین حفظ نکنیم در رویارویی با استکبار سرنوشت نامعلومی خواهیم داشت.
عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با بیان اینکه وحدت در سایه ولایت فقیه قابل تحقق است، گفت: سایه ولایت همان آموزه های ولایت، رهنمودهای پیامبر گونه و ارشادهای معنوی ولایت فقیه است و سایه ولایت باید در جامعه گسترده شود.
علم الهدی در پایان به سابقه درخشان جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و حضور حضرات آیات مهدوی کنی و یزدی در راس این دو نهاد ارزشمند اشاره کرد و در توصیه به اضلاع اصولگرایی که هنوز به جبهه متحد نپیوستند اظهار داشت: تمام اضلاع اصولگرا حزب الهی و متدین هستند و توصیه بنده به کسانی که هنوز به جبهه متحد اصولگرایان نپیوستند این است که تحت هر شرایطی وابستگی شان را از روحانیت قطع نکنند.
انتهای پیام/