تبلیغات
دنبال کننده خبرها - بازگشایی راه آهن جنوب به شمال کشور در محدوده لرستان
دنبال کننده خبرها
پنجشنبه 10 آذر 1390

بازگشایی راه آهن جنوب به شمال کشور در محدوده لرستان

پنجشنبه 10 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

مدیرکل مدیریت بحران لرستان خبر داد:
بازگشایی راه آهن جنوب به شمال کشور در محدوده لرستان

خبرگزاری فارس: مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: مسیر ریلی تهران - خوزستان در لرستان که از روز گذشته به دلیل خروج واگن از خط مسدود شده بود، امروز با تلاش ماموران راه آهن این استان مجددا بازگشایی شد.

خبرگزاری فارس: بازگشایی راه آهن جنوب به شمال کشور در محدوده لرستان

رضا آریایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: محور راه‌آهن شمال به جنوب در محدوده لرستان که صبح دیروز به علت خارج شدن هفت واگن یک قطار باری از ریل مسدود شده بود با تلاش ماموران راه آهن لرستان بازگشایی شد.
وی افزود: در این حادثه هفت واگن باری از ریل خارج شدند که برای رفع مشکل دو اکیپ امدادی از راه آهن لرستان، علاوه بر ساماندهی واگن‌های خارج شده و ترمیم مسیر، محور را بازگشایی کردند.
مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: به گفته مدیر کل راه آهن لرستان این مسیر از امروز به صورت رسمی بازگشایی و قطار فوق العاده مسیر مشهد به عنوان نخستین قطار مسافربری از این مسیر بازگشایی شده عبور کرد.
وی با اشاره به اینکه در این حادثه 400 متر از طول مسیر ریلی استان تخریب شد، گفت: میزان ریالی خسارت‌های وارده از سوی کارشناسان استان در حال بررسی است.
مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: این قطار در کیلومتر 591 بین ایستگاه‌های سپید دشت و چم سنگر لرستان محور راه‌آهن شمال به جنوب از خط خارج شده بود.
مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: این قطار حامل 13 واگن پودر آهن بود که هفت واگن آن از خط خارج و به دره سقوط کرده بود.
انتهای پیام/و۲۰