تبلیغات
دنبال کننده خبرها - ثمره هاشمی: دهه فجر اخبار خوشی از مسکن معلولان اعلام می‌شود
دنبال کننده خبرها
چهارشنبه 9 آذر 1390

ثمره هاشمی: دهه فجر اخبار خوشی از مسکن معلولان اعلام می‌شود

چهارشنبه 9 آذر 1390

نوع مطلب :
نویسنده :مینا ب

وام‌های قرض الحسنه را من پیگیری می‌کنم
ثمره هاشمی: دهه فجر اخبار خوشی از مسکن معلولان اعلام می‌شود

خبرگزاری فارس: دستیار ارشد رئیس جمهور گفت که در دهه فجر اخبار خوشی از مسکن معلولان به اطلاع مردم می‌رسد.

خبرگزاری فارس: ثمره هاشمی: دهه فجر اخبار خوشی از مسکن معلولان اعلام می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، مجتبی ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور که در حاشیه دیدار چهره به چهره مردم غرب تهران با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، درخصوص دیدارهای امروز دولت گفت: در برنامه امروز و ملاقات‌های مردمی که انجام می‌شود به تناسب درخواست‌هایی که ارائه می‌شود این درخواست‌ها به مسئولین مختلف ارجاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بعضی ازکارهایی که نیازمند مجوزهای خاص یا تصمیم‌گیری سطح بالاتری باشد به رئیس جمهور ارجاع داده می‌شود یادآور شد: در برخی از موارد رئیس جمهور نیز حل بعضی از مشکلات را به بنده ارجاع می‌دهند که مردم به دنبال وام قرض‌الحسنه یا حل مشکل بیماری خودشان هستند و بنده این موضوعات را دنبال می‌کنم.

دستیار ارشد رئیس جمهور تاکید کرد: هر کاری که از دستمان بربیاید در حل مشکل مردم انجام می‌دهیم.

ثمره در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی‌ها معتقدند دلیل عدم حل بعضی از مشکلات مردم وجود نقص آئین‌نامه قانون است، آیا این موضوع صحت دارد، گفت: احتمال دارد برخی مراجعات صورت گیرد که حکایت از نقص آئین‌نامه یا حتی نقص قانون باشد که بعضی از این موضوعات در دولت مطرح و برای حل آن مصوباتی به تصویب می‌رسد. همچون مشکلات بیماران خاص یا مسکن معلولان که نیازمند تصمیمات کلی است.

وی ادامه داد: در مورد تامین مسکن معلولان در دهه فجر امسال اخبار خوبی را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

دستیار ارشد رئیس جمهور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه در بحث حل مشکلات مردم شاهدیم که برخی از دستورات شما و رئیس جمهور در پیچ و خم ادارای دچار مشکل می‌شود، آیا پیگیری صورت می‌گیرد که این مسائل حل شود، اظهار داشت: وزارتخانه‌هایی که سیستم پیگیری دارند و در مورد نهاد ریاست جمهوری موضوعات قابل پیگیری است و رونوشت نامه‌ها به افراد داده می‌شود تا بتوانند مسئله خود را پیگیری کنند.

ثمره با بیان اینکه الان شاهد هستیم فرهنگ خدمت به مردم به عنوان یک ارزش در سطح مدیران و مسئولان جا افتاده است، تصریح کرد که اما در برخی گوشه کنار کشور هستند افرادی که مشکل مردم را مشکل خودشان نمی‌دانند که امیدواریم روزی برسد و به نقطه‌ای برسیم که همه به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

وی ادامه داد: در این چند سال با توجه به مراجعات بالای مردم به مسئولین و سفرهای استانی و اتحاد بین مردم و مسئولین به سطح خوبی صورت گرفته است.

دستیار ارشد رئیس جمهور با اشاره به اینکه هنوز در بحث خدمت به مردم به نقطه مطلوب و اوج نرسیده‌ایم ابراز امیدواری کرد که روزی برسد که به نقطه‌ای برسیم که همه به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.

ثمره در پایان و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا آمار میزان نامه‌های مردمی از دولت نهم تاکنون کاهش داشته یا افزایش، خاطرنشان کرد: از دولت نهم تاکنون در بعضی از استان‌ها کاهش نامه‌های مردمی هستیم.
انتهای پیام/